ورود |عضويت
  تاریخ وتمدن

چه قومی "خونخواران تاریخ بشریت" لقب گرفته‌اند؟ (2)

بخش دوم:

آنچه در ذيل مي‌آيد نمونه‌هايی از حوادث وحشتناكی است كه تا كنون به آنها پی برده شده است. بر اساس برخی از گزارش‌ها تعداد حوادثی از قبيل قتل كودكان و استفاده از خون آنها در اعياد يهود به 4000 جنايت كشف شده مي‌رسد.

وقايعی كه در اين گزارش به آنها اشاره خواهيم كرد كمتر از آنچه است كه تاكنون كشف شده است. وقایع ذکر شده همگی برگرفته از دایره المعارف یهودیت و منابعی است که در انتهای گزارش ذکر شده‌اند.

فرد قربانی بايد دارای شرايط زير باشد:

1- قربانی مسيحی باشد.

2- كودك باشد و از سن بلوغ عبور نكرده باشد.

3- از پدر و مادری مسيحی و صالح متولد شده باشد كه مرتكب زنا نشده و به شراب اعتياد نداشته باشند.

4- كودكی باشد كه تا به حال شراب نخورده باشد و خونش خالص و پاكيزه باشد.

5- اگر خون آغشته به فطير روز عيد، خون كشيشی باشد در نزد يهوه ( خدای يهود) با ارزش‌تر است و او را بيشتر خوشنود مي‌سازد. و اين خون برای تمامی اعياد با ارزش و پسنديده است.

مصر

در سال 1881 در شهر "پورت سعيد " مصر يكی از وحشتناك‌ترين جنايت‌های يهود اتفاق افتاد. مردی يهودی از قاهره به شهر پورت سعيد آمده و خانه‌ای را در غرب شهر اجاره و با فروشنده يونانی همان منطقه رفت و آمدهای خود را آغاز مي‌کند.

تا اينكه روزی اين فرد يهودی به همراه دختر كوچك هشت ساله‌ای به نزد فروشنده مي‌آيد. فرد يهودی شروع به نوشيدن شراب مي‌كند و دختر كوچك را نيز به اين كار مجبور مي‌سازد. اين كار باعث تعجب مرد يونانی مي‌شود. روز بعد به جنازه‌ای با گلوی بريده دست مي‌يابند. و آن جنازه كسی نبود جز اين دختر كوچك كه به طرز وحشيانه‌ای به قتل رسيده بود.

سوريه

در سال 1880 در شهر حلب دختری مسيحی گم شد بعد از جستجو‌،‌ جنازه او را بدون سر و بدنش را

بدون يك قطره خون يافتند. در اين ماجرا فردی يهودی به نام " رفول انكوتا "‌ به قتل دختر و گرفتن خون او جهت استفاده در عيد فصح، متهم شد.

در روز 5 فوريه در سال 1840،‌ يهوديان يكی از كشيشان مسيحی كاتوليكی ملقب به پدر فرانسوا انطوان توما را ربودند . وی برای درمان بيماری آبله يكی از كودكان يهودی به محله يهودي‌نشين دمشق رفته بود. اما در راه بازگشت از ملاقات كودك مريض، بوسيله گروهی از يهوديان ربوده شد. سپس يهوديان او را به طرز فجيعی كشته و خونش را برای استفاده در عيد فصح و پوريم از بدنش بيرون كشيدند.

علاوه بر اين بسياری از دختران كوچك در دمشق ربوده شدند و برای استفاده از خون آن‌ها،‌ بدست يهوديان كشته شدند. شايد مشهورترين اين قضايا مربوط به فرزند هنری عبد‌النور باشد كه يهوديان فرزند وی را در روز 7 اوريل سال 1890 ربودند. پدرش در رثای او قصيده مشهوری را سرود.

لبنان

يهوديان در سال 1824 در بيروت فردی به نام فتح ا... صائغ كه او را به مهمانی دعوت كرده بودند را كشتند و خونش را برای استفاده در عيد فصح از بدنش بيرون كشيدند. اين كار در سال 1826 درشهر انطاكيه و در 1829 در شهر حماه تكرار شد‌.

يك زن يهودی درسال 1834 در طرابلس شام پس از آنكه جنايت‌های وحشتناك يهود و كشتار كودكان بي‌گناه جهت مخلوط كردن خون آنها با فطير روز عيد را با چشمان خود ديد، از يهوديت برگشت و مسيحی شد و به اسم راهبه كاترينا از دنيا رفت. او يادداشت‌های مهمی درباره جنايت‌های يهود و عطش آنها در ريختن خون انسان‌ها از خود به جای گذاشت. وی در يادداشت‌هايش حوادثی را كه خود شاهد آنها بوده است را تشريح كرد. از جمله مي‌توان به وقايعی كه در انطاكيه و حماه و طرابلس شام رخ داد و يهوديان دو كودك مسيحی و يك دختر مسلمان را كشته و خون آنها را بيرون كشيدند؛ اشاره كرد.

انگلستان

در سال 1144 م درمنطقه Norwich جنازه كودك 12 ساله‌ای كه خونش را از شكاف‌های متعددی كه در بدنش بود بيرون كشيده بودند، پيدا شد. اين روز مصادف با "‌عيد فصح" يهوديان بود و همين باعث شد كه اهالی منطقه به يهوديان مشكوك شوند. تمامی مظنونان اين حادثه دستگير شدند، معلوم شد كه قاتلان اين كودك، همه يهودی بوده‌اند. اين اولين قضيه كشف شده از اين نوع به شمار مي‌رود. مدارك اين واقعه هنوز در كليسا‌های بريتانيا وجود دارد.

اعتراف دختر یهودی با نام مستعار ریچل (نام اصلی ویکی پالین)
او از تجربیاتش در مراسم قربانی‌کردن کودکان در برنامه پربیننده و مشهور "اپرا" می‌گوید

علاوه بر اين در سال 1160 م جسد طفل ديگری در منطقه Glowcester كشف شد. كودك را به صليب كشيده و با استفاده از زخم‌های متعددی كه در بدن كودك، تمام خون او را از بدنش بيرون كشيده بودند. در سال 1235 م چند نفر از يهوديان كودك ديگری را از محله Norwich دزديدند. سپس او را پنهان كردند تا در فرصت مناست او را بكشند و خونش را بيرون آورند. اما زمانی كه مشغول ختنه كردن اين كودك بودند تا او را برای كشتن آماده كنند، مردم توانستند به اين كودك دست يابند و او را از خطر مرگ نجات دهند.

يهوديان در سال 1255 كودك ديگری را از محله Lincoln ربودند. اين ايام مصادف با عيد فصح بود. يهوديان طفل را شكنجه داده و به صليب كشيدند و خونش را بيرون كشيدند. پدر و مادر اين كودك‌، جسد فرزندشان را در چاهی نزديك منزل يك فرد يهودی به نام Joppin پيدا كردند. اين فرد يهودی در مراحل بازجويی اعتراف و همدستانش را نيز معرفی نمود. 91 نفر از يهوديان به دست داشتن در اين ماجرا محكوم و حدود 18 نفر از آنها محكوم به اعدام شدند!!! در بريتانيا جنايت‌های يهود تا سال 1290 ادامه يافت تا اينكه يهوديان كودكی مسيحی را در آكسفورد به قتل رساندند، سپس خون کودک را بيرون كشيدند. اين جنايت منجر به صدور حكم تاريخی ‌ادوارد اول پادشاه ایتالیا شد كه دستور به اخراج يهوديان از بريتاينا را داد.

در سال 1928 در شهر منچستر جسد كودكی به نام اودنيل را يافتند كه به قتل رسیده و حتی یك قطره از خون او در بدنش باقی نمانده بود. اين جنايت يك روز قبل از اعياد يهود انجام شده بود.

در مارس سال 1932 يك روز قبل از عيد فصح يهوديان، كودك ديگری به همان شكل پيدا شد در این حادثه نیز یهودیان بار دیگر محکوم شدند.

بخشی از تصاویر مخفی ضبط شده از مراسم بوهیمی‌ها

 

سال 1909 - پارک بوهیمی‌ها نزدیک سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا آمریکا از جمله محل‌های اسرارآمیزی است که از دهه‌های گذشته هم محل تجمع افراد بانفوذ یهودی و لژهای ماسونی بوده و هم آداب و رسومی خاص به همراه قربانی کردن برای الهه‌ها در آن‌جا اجرا شده است.
در سال 2000 آلکس جونز خبرنگار و محقق مشهور آمریکایی بطور مخفیانه تصاویری را از مراسمی که در این مکان برگزار می‌شود ضبط می‌کند که در آن افراد مشهوری از سیاستمداران و شخصیت‌های اقتصادی مراسمی را برگزار می‌کنند و بصورت نمادین یک قربانی تقدیم مجسمه‌ جغد سنگی به بزرگی 40 پا می‌کنند - وی برپایه تصاویر ضبط شده مخفیانه از این مراسم، مستندی با همین موضوع به نام "رازهای تاریک؛ پارک بوهیمی‌ها" ساخته است.


فرانسه

در سال 1171 م در شهر Blois فرانسه در ايام عيد فصح، جسد كودكی مسيحی كه در رودخانه انداخته شده بود پيدا شد. یهودیان خون این کودک را جهت استفاده در مراسم دینی خود از بدن این کودک بیرون آوردند. یهودیان در اين جنايت محكوم و تعدادی از آنها نیز اعدام شدند. سپس در سال 1179 م درشهر Pontois فرانسه، جسد كودك ديگری پيدا شد كه يهوديان خونش را تا آخرين قطره بيرون كشيده بودند. اما در شهر Braisene يك جوان مسيحی از جانب فردی به نام الكونتس اوف دور، كه متهم به دزدی بود به يك فرد يهودی فروخته مي‌شود. یهوديان نیز او را به قتل رسانده و خونش را بيرون كشيدند اين باعث شد تا پادشاه فيليپ اگوست، خودش محكمه‌ای را آماده كند و دستور سوزاندن مجرمان يهودی را بدهد!!

سپس در سال 1247 در ناحيه Valrias به جسد كودك دو ساله‌ای دست يافتند كه در گردن، مچ و پاهای كودك زخم‌هایی ايجاد شده بود. یهودیان از این طریق تمام خون طفل را از بدنش خارج كرده بودند. آنها به این جنایت هولناک خود اعتراف کردند. بر اساس آنچه که در دايره المعارف يهوديت آمده است سه نفر از يهوديان به سبب ارتکاب این جنایت محکوم به اعدام شدند. در سال 1288 نیز جسد کودکی را در راه متعلق به یهودیان پیدا کردند. يهوديان محاكمه شده و 13 نفر از آنها بوسيله آتش سوزانده شدند.(دائره المعارف يهوديت)

آلمان

در سال 1939 در مجله آلمانی شتومر تصویری عجیب منتشر شد. اين شماره به موضوع "قربانيان بشری در دين يهود" اختصاص داشت. بر روی جلد مجله تصویری از یک جنایت بود. این جنایت وحشتناک به کسی جز یهودیان مربوط نمی‌شد. آنها طفلی را کشته و خونش را تا آخرین قطره از بدنش جدا کرده بودند.

در سال 1235 در ناحيه Foldit به جسد 5 کودک دست یافتند. مردم به یهودیان مشکوک شدند پس از بازجویی از یهودیان اعتراف کردند که جهت اهداف پزشکی این کودکان را کشته‌اند. مردم در اين ماجرا از يهوديان انتقام گرفته و تعداد زيادی از آنها را کشتند. در سال 1261 در ناحيه Badeu ، پيرزنی فرزند 7 ساله‌اش را به يهوديان فروخت و آنها نيز او را کشتند و خونش را تا آخرين قطره بيرون آورند و جسد کودک را در رودخانه‌ای انداختند. به سبب ارتکاب این جنایت، چند نفر از يهوديان محکوم به اعدام شدند و دو نفر از آنها نيز خود‌کشی کردند.

در سال 1286 در شهر Oberwesel يهوديان طفلی مسيحی به نام ويز را به مدت سه روز شکنجه دادند سپس او را از پاهايش آويزان و خونش را تا آخرين قطره از بدنش بيرون کشيدند. پس از مدتی جسد این کودک در رودخانه‌ای پيدا شد. از آن سال به بعد همه ساله در 19 آوريل ، روز به صليب کشيده شدن اين کودک، برای یاد بود او مراسمی بر پا می‌شد. اين جنایت در سال 1510 در ناحيه Brandenburg دوباره تکرار شد. يهوديان کودکی را خريدند و او را به صليب کشيده و خونش را تا آخرين قطره از بدنش جدا کردند. يهوديان در حين محاکمه به اين جنايت اعتراف کردند لذا 41 نفر از آنها محکوم به اعدام شدند.

1906 - پارک بوهیمی‌ها (بوهیمیان)

در شهر Mytez يک يهودي، کودک 3 ساله ای را ربود و با جاری ساختن خون کودک او را به قتل رساند. اين فرد يهودی محکوم گرديد و درآتش انداخته شد. حوادثی نظیر این، درآلمان بارها تکرار شد. تمامی متهمين در اين جنایت‌ها از بين يهوديان بودند. اين حوادث در سال 1882 منجر به کشته‌شدن تعدادی از يهوديان به دست مردم گرديد. در سال 1998 در شهر Gladbeck، جوان 20 ساله‌ای به نام هيلموت داوب کشته شد‌. مردم جنازه بدون سرش را پيدا کردند. عامل اصلی این جنایت، فردی يهودی به نام هرزمان بود. و در 17 مارس 1927 کودک 5 ساله‌ای ربوده و بعد از مدتی جسد او کشف شد. مقامات مسئول اعلام کردند که عمليات قتل به علت اهداف دينی صورت گرفته است و در اين ماجرا حتی يک نفر از یهودیان نیز متهم نشد!!

یهودیان معتقدند کودکان بدلیل روح پاکشان، بهترین قربانی برای یهوه هستند

در سال 1932 در شهر Paderborn ، جسد دختری كه خون او از بدنش بيرون كشيده شده بود‌، پيدا شد. يك قصاب يهودی به همراه پسرش متهم به قتل او شدند. اعلام شد كه اين حادثه با اهداف دينی صورت گرفته است .

ادامه دارد......

مشرق

 

شنبه 29 مرداد ماه 1401
  نظرسنجي
نظر شما درباره وبگاه حوزه نمایندگی ولی فقیه چیست؟

 

تعداد جوابها : 251

عالی : 89%
خوب : 3%
متوسط : 2%
ضعیف : 6%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 51
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 51

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1529493
Visitors بازديد هاي امروز: 155
Visitors بازديد هاي ديروز: 509

فعال در اين زمان كاربران فعال:
با ذکر منبع بلامانع است
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا